.

.

Кат Светилка со Полици Цреша Ливчиња Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Црна

Кат Светилка со Полици Цреша Ливчиња Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои

DEN 1166.40

Пристапност
Во достапна форма

Ниско-светлина, може да послужи како ноќната атмосфера, среден-светлината е погоден за секојдневна употреба и високо-светлината е за читање и учење.Лесно Собранието.Тоа е многу погодна за спалната соба, дневна соба, читање соба, канцеларија, студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна. 【Чување & Display】Производ Големина е 10.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Ова ќе го намали збунетоста на полнење кабли во дневна соба, спална соба и во заводот, и да се подобри удобноста на животот и работата.Еден практичен и dimmable полица стои светилка може да ги исполни вашите многу барања за осветлување.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА . 【ПРЕДВОДЕНА од 3-Начин Dimmable светилка】 Нашите полица подот светилка усвојува се повлече синџир switch.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници. 【Лесно да се Соберат】HDHFURIXLJJUU полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби со ноќната ламба да ви донесе живот погодност. 【Разноврсна Стил】 современата застане светилка натпревари азија, средниот век модерен, рустикален, земја и farmhouse оркестарот благодарение на нејзината различни светлосни ефекти и едноставни линии.

Главните карактеристики

Избор на клиент