.

.

Супер Остра Коса Clippers за Мажите,Нула Јазот Baldhead Брада Хлапак Barbershop, Професионални Cordless Clippers Коса Тример,Електрични Про Т-Сечилото Тример Коса Clippers

Супер Остра Коса Clippers за Мажите,Нула Јазот Baldhead Брада Хлапак Barbershop, Професионални Cordless Clippers

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

✦Коси Нож за Чистење По употребата, на ножот може да се отстрани и се чисти со вода.Ако сте почетник или направете го тоа сами, ве молиме да користите граница чешел ние нудиме да работат! 3.Електрични коса clippers скратува блиску коса, вратот, брада, мустаќи, совршен за детали работа во фризурата, преглед и згаснат кратки фризури.Коси Сечилото Одржување Пред или по употребата, можете да го користите капе масло на Т-облик на ножот, што може да се направи берберот се задржи подолго.Ефектот што е прикажано на сликата е главно погодни за професионални фризери. ✂【 НИСКО ниво на БУЧАВА и ПОВЕЌЕКРАТНА употреба】-Нашата фризура clippers со редукција на шум,може да се намали бучава.Боја : Златна 1.USB Тип-C полнење порта се поврзува на USB адаптер, лаптоп, автомобил полнач, моќ банка и други напојува преку USB уреди, злато trimmers clippers совршен за патување и бизнис патување.Мали гравирање метално тело е лесен за држење во рака, да даваат лични фризури полесно.Пакетот не содржи Масло Шише.Но не се стави на електрични ножици во вода.Дури и ако се користи кога детето е во будна состојба, тоа ќе не направи детето се чувствуваат disgusted.Исто така опремен со четка за чистење, секој пат кога се користи четка за чистење.водоотпорен коса тример со титаниум-керамички ножеви ви овозможи да се чисти со вода брзо, лесно се чисти машина после секоја употреба да ги одржувате уредни.Тоа може да се совршено да се намали коса, whiskers и косата околу ушите без оштетување на кожата.Голема брзина и издржлив мотор намалувања почиста и ќе трае повеќе тивка.

Главните карактеристики

Избор на клиент