.

.

Shanrya Отворено Камера, Висока Дефиниција Водоотпорен Лов Камера, Извидување Камера Преносни Канцеларија за дивиот свет Следење Дома Лов

Shanrya Отворено Камера, Висока Дефиниција Водоотпорен Лов Камера, Извидување Камера Преносни Канцеларија за

DEN 2200.80

Пристапност
Во достапна форма

При промена на датумот, времето и работен режим, мора да го исклучите прекинувачот и отсечени power If моќта не е отсечени, тоа нема да се промени датум, време и работен режим.Во обезбедување на корисниците со најзгодно искуство и вонредни функции, како што се 120°FOV леќа, 34 инфраред Led диоди, 1 S предизвика време и 1 слика/секунда, секоја активирањето до 5 слики и 30 ГОДИНИ видео датотеки.Работниот режим на 332 Y е како што следува : првиот број : 1 за фотографии режими, 2 за видео режим, 3 за фото + видео (стандардната вредност е 3)вториот број : 1 на слика 1, 2 за 2 фотографии, 3 за 3 фотографии, 4 за 4 фотографии, 5 за 5 фотографии (максимум) (стандардно е 3).8 SWorking режим : фотографија, видео, фото+video PIR агол : 110 degrees Lens : 120 степени wide IRLED : 34 940nm црна светлината, 10 MPIR далечина : за 15 MMemory : Максимум Микро мемориската картичка 32 GBPower набавка : 2 x 18650 батерии (не се вклучени)Водоотпорен оценка : IP54 Standby време : околу 180 days Standby струја : 0.Забелешка : за Да го смените датумот, времето и работа на владата,броевите и буквите, може да се промени, not Format и спаси time.2in Weight : Прибл.

Главните карактеристики

Избор на клиент