.

.

Kokiya футрола Торба за s Max Слушалки, Заштитна ЕВА Сметководствена Патување Складирање Торба Случај Покрие Тешко Школка за Макс Слушалки и Паметни Случај - Сина

Kokiya футрола Торба за s Max Слушалки, Заштитна ЕВА Сметководствена Патување Складирање Торба Случај Покрие

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Удобен Дизајн : Сигурна рака на рака за преносливост.Мазна, но силни двојно патент за лесно отворање и затворање.Висока Компатибилност : специјално Дизајниран за Максимална Слушалки, на компактна големина може да избегнете тресење на слушалки, и може совршено да се приспособат на слушалки, паметни случај, полнење на кабли и други додатоци.Преносни : Овој тежок случај за Слушалки е лесен и компактен може да се вклопат во вашата торба, ранец или багаж и практично да се земе било каде.Мека Внатрешна Обвивка : внатрешноста на чување торба е мека, и анти-статички ткаенина внатрешниот слој да може ефективно да го апсорбира ударот и да се намали штетата на слушалка предизвикана од случајно судир.Високо-квалитетни Материјали : На слушалка за складирање торба е направен на СТП, ЕВА и полиестер да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Водоотпорен, влага доказ и прашина-доказ.Опис : - Висока Компатибилност : специјално Дизајниран за Максимална Слушалки, на компактна големина може да избегнете тресење на слушалки, и може совршено да се приспособат на слушалки, паметни случај, полнење на кабли и други додатоци. - Удобен Дизајн : Сигурна рака на рака за преносливост.Мазна, но силни двојно патент за лесно отворање и затворање. - Висок квалитет на Материјалот : На слушалка за складирање торба е направен на СТП, ЕВА и полиестер да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Водоотпорен, влага доказ и прашина-доказ. - Мека Внатрешна Обвивка : внатрешноста на чување торба е мека, и анти-статички ткаенина внатрешниот слој да може ефективно да го апсорбира ударот и да се намали штетата на слушалка предизвикана од случајно судир. - Преносни : Овој тежок случај за Слушалки е лесен и компактен може да се вклопат во вашата торба, ранец или багаж и практично да се земе било каде.Спецификација : - Материјал : СТП и ЕВА - Тежина : околу 423g - Size : прибл. 242x241x77mm/9.53x9.5x3inch Package Вклучува : 1 Piece Headphones Case Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент