.

.

Uncrustables Сендвич Создателот, Пакет од 5 Сендвич Машина за Деца, Сендвич Машина и Sealer со Рагби Рачка - Ручек Lunchable Кутија и Бенто Кутија на Деца Момчиња Девојчиња(зелена)

Uncrustables Сендвич Создателот, Пакет од 5 Сендвич Машина за Деца, Сендвич Машина и Sealer со Рагби Рачка -

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Не се стави премногу кутии.Може да се мијат во машина за миење садови.Леб moister подобро резултатите ќе бидат. 1* 5 Компјутери Сендвич машина за деца. 1 * Елени вилушка. 1* Чување торба.Бенто Кутија.Партија.Излети.Патот На Патување.Одмор.Дали сте загрижени за немате време да се направи доручек за вашите деца?.Дали вие се грижите за вашиот babys слаб апетит, што влијае на неговото здравје?.Ако е така, можете да се обидете нашиот нов сендвичи машина сет.На сендвич машина и sealer не само што ви овозможува да се направи на различни колачиња, сендвичи, но, исто така заштедува многу време за вашиот зафатен наутро!Тоа е неопходен кујнски помошник за домови, излети, семејни дружења и забави.

Главните карактеристики

Избор на клиент