.

.

335865 3.7 V 1800mah Литиум Полимер Батерија со Заштита на Одборот за MP5 GPS DVD PDA Е-Книга,4pcs

335865 3.7 V 1800mah Литиум Полимер Батерија со Заштита на Одборот за MP5 GPS DVD PDA Е-Книга,4pcs

DEN 1003.20

Пристапност
Во достапна форма

Премиум 335865 3.7 V, 1800m Ah батерија Li-Po батерија.Високо квалитетни и издржливи, со голем капацитет на 1800m Ah, помалку се грижите за батеријата ќе мртов во рамките на кратко време.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред, се одликува со висока енергетска густина и екстра долг животен век.Вграден-во smart заштитна PCB полнење модул, ефикасно да го спречува текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на тековната и краток спој.Преносни појавата резервната моќност, идеален батерии за DIY љубители !.

Главните карактеристики

Избор на клиент