.

.

Бразил Обновливи Изолирани Ручек Торба Ладилник Tote Кутија За Жена Човек Работа На Пикник Или На Патување

Бразил Обновливи Изолирани Ручек Торба Ладилник Tote Кутија За Жена Човек Работа На Пикник Или На Патување

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Бразил Lunchbag Keep Вашата Храна Свежа И Вашиот Ручек Повеќе Организирани Со Изолирани Ручек Торба Наменета За Модерните Мажи, Жени И Деца.Lunchbag Квалитет : Со Висок Квалитет На Оксфорд Ткаенина, Дебели Interlayer И Храна-Одделение Peva Обвивка, Тоа Е Силен И Издржлив И Може Да Се Задржи На Храната Топла/Ладна За Неколку Часа.Сите Намена Изолирани Ручек Торба : Ова Freezerable Ручек Торба Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер, Со Храна-Одделение Безбедно Peva Поставата И Изолација Од Пена За Да Им Помогне На Чувајте Го На Ладно За Неколку Часа.Големина : Each10"×4"×8"Inchs,Торба Е Freezable, Лесно Да Се Избрише Надолу, И Огради Надолу Уредно Да Ви Помогне Да Заштедите Простор.Користење На Високо-Квалитетни Оксфорд Ткаенина, Дебели Interlayer И Храна-Одделение Peva Обвивка, Тоа Е Силен И Издржлив И Може Да Се Задржи На Храната Топла/Ладна За Неколку Часа.Тоа€s, исто Така, Тренди, Шарени, И Стилски што Го Прави Совршен За Жени, Мажи И Деца Од Сите Возрасти.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Тоа Исто Така Може Да Се Пофали Со Брз Пристап Предниот Џеб За Клучеви, Паметни Телефони, Или Полначи.Нашите Изолирани Ручек Торба Држи Вашата Храна/Пијалоци На Најдобрите Температура.Уште Поважно, Ние Сакаме Ручек Торба Која Обезбедува Многу Складирање И Организација На Просторот, Но Исто Така Е Лесен И Лесно Да Го Зграби И Да Си Одат.

Главните карактеристики

Избор на клиент