.

.

EXCEART 1pc Туш Складирање Багажник, Практично Складирање Стојат, Ѕид Монтирани Складирање Стојат Бања Дребулии Решетката за Бања, Бања, Тоалет, Туш, Тоалет

EXCEART 1pc Туш Складирање Багажник, Практично Складирање Стојат, Ѕид Монтирани Складирање Стојат Бања Дребулии

DEN 659.76

Пристапност
Во достапна форма

Pp.Апликацијата опсег е многу широк, и на ѕид - монтирани складирање полица ќе се донесе едноставна и деликатно чувство на вашата спална соба, бања, дома, кујна, канцеларија и слично.исто така многу погодни за кујната.Доволно простор за да се организира зачини и леќата шишиња, ова е убава алатка за вашата кујна.Таа донесува отворена мрежа на дизајнот да се зголеми вентилација и капе вода.Имајте бања производи за чистење.Нашите производи се исклучително направена за да се осигура дека ќе имаат долг животен век и деликатна детали.Со овој ѕид - монтирани складирање полица, вашата соба ќе стане уредни и чисти, не неуредна.На мултифункционален складирање полица е многу погодна за familys простор - за заштеда на енергија и уредно кујна и бања. , Многу погодна за чување на вашиот шампон, туш гел, крем, сапун итн.Тоа може да се користи не во бањата, но исто така и во кујната, спална соба, и на било кое место што сакате.Опис На мултифункционален складирање полица е многу погодна за семејни' s простор - за заштеда на енергија и уредно кујна и бања. , Многу погодна за чување на вашиот шампон, туш гел, крем, сапун итн.Тоа може да се користи не во бањата, но исто така и во кујната, спална соба, и на било кое место што сакате.Карактеристики - Материјал : ПП, АБС - Големина : Околу 34. 00 X26. 00 X7. 50cm/ 13. 36 X10. 22 X2. 95in - Боја : Бела.- Големина : 34 X26 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x складирање решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент