.

.

FENXIXI Електронски USB Микроскоп 1-1000X Дигитални Лемење Видео Микроскопа 4.3 LCD HD Зголемена Камера Метал Стојат Зголемувачот

FENXIXI Електронски USB Микроскоп 1-1000X Дигитални Лемење Видео Микроскопа 4.3 LCD HD Зголемена Камера Метал

DEN 13503.60

Пристапност
Во достапна форма

Ова е континуиран зум дигитален микроскоп со широк набљудување опсег.Зголемување : 1 до 1000 пати континуирано зголемување систем,секогаш може да се најде на вистинското зголемување за да го видите објектот.Видео може да бидат зачувани на флеш мемориска картичка (оваа картичка не е вклучена).Објектот растојание : 10мм за бесконечност(различни објект растојание одговара на различни множители).Вградена литиум батерија,може да работи континуирано за 4-6 часа.Ова е континуиран зум дигитален микроскоп со широк набљудување опсег.Зголемување : 1 до 1000 пати континуирано зголемување систем,секогаш може да се најде на вистинското зголемување за да го видите објектот.Видео може да бидат зачувани на флеш мемориска картичка (оваа картичка не е вклучена).Објектот растојание : 10мм за бесконечност(различни објект растојание одговара на различни множители).Вградена литиум батерија,може да работи континуирано за 4-6 часа.Спецификација : Материјал : ABS+metal Color : црна+silver Bracket материјал : алуминиум легура metal Pixel : 8 милиони пиксели висока-definition Display : 4.3-инчен high-definition LCD display Magnification : 1-1000 пати континуирано зголемување system Video може да бидат зачувани на flash мемориска картичка (ве молиме, користете картичка класа 10 брзина,картичка не се вклучени.)Објектот растојание : 10мм за бесконечност(различни објект растојание одговара на различни множители.)Батерија : 1*литиум батерија,2500m Ah(inclusive)Работно време : 4-6 hours Charging време : 6-8 hours Package се Вклучени : микроскоп*1 If имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте ме,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Главните карактеристики

Material:
ABS+metal
Color:
black+silver
Bracket material:
aluminum alloy metal
Pixel:
8 million pixels high-definition
Display:
4.3-inch high-definition LCD display
Magnification:
1-1000 times continuous magnification system
Video can be saved to flash memory card (please use card class 10 speed,card not included.) :
Object distance:
10mm to infinity(different object distance corresponds to different multiples.)
Battery:
1*lithium battery,2500mAh(inclusive)
Working time:
4-6 hours
Charging time:
6-8 hours
Package Included:
microscope*1 :
If you have any questions about the product,please contact me,we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Избор на клиент