.

.

Стакло сад Ручек Кутија Преносни 2Layer Трајни Храна Овошје Храна Складирање Сад За Дете Возрасни (Боја : Бела, Ручек Кутија Капацитет : 1250ml)

Стакло сад Ручек Кутија Преносни 2Layer Трајни Храна Овошје Храна Складирање Сад За Дете Возрасни (Боја : Бела,

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

YSJJUSZ Ова Стакло мала работа Сад може да се користи за да им служи на mouthwatering ситници и десерти на вечерата партии, семејни настани и средби.Направени на традиционален стакло-изработка на техники, ова јадење лесно ќе одговараат на широк спектар на внатрешни работи оркестарот шеми благодарение на елегантни, современ дизајн.Овој сад има впечатлив изглед кој го прави совршен роденден, Божиќ, свадба или housewarming подарок.Примачот ќе љубов на големина и стил на овој сад кога тие се создавање на нивната мала работа задоволства!.Тие се идеални за употреба во канцеларија, теретана, кујна, и додека патувате.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Боја : White Rectangle Капацитет : за 1200ml / 2 Layer Size табела : 18.5 *10.5* 10см.

Главните карактеристики

Избор на клиент