.

.

Телефон Спојувалка за Каиш Торбичка 6.9 инчен Универзален Телефон Чанта, Жените Мали Crossbody Торба Видиме Чанта Паричникот за iPhone 11 Про Max/XS Max/8 Плус/6s Плус Телефон Holster (

Телефон Спојувалка за Каиш Торбичка 6.9 инчен Универзален Телефон Чанта, Жените Мали Crossbody Торба Видиме

DEN 458.40

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Памук, лен Материјал.Димензија : 3.9 инчен(L) * 7.0 инчен(W) ; Рамо, Рака должина : 51 инч.со Кредитна Картичка Неговото место ,тоа може да се одржи ПАСОШ, кредитни картички, пари, Кармин и вашите лични мали предмети.кога не сакате да носите големи чанта, како оди до продавница или одење куче.Causl чанта паричникот телефон случај, совршен crossbody мала чанта за сите мобилни телефони.Crossbody телефон случај чанта Погодна за многу наврати ноќ надвор, патуваат,трговски,работен или датира, туризмот, итн.Мобилен телефон кеси за жените, исто така, една одлична идеја како посебни дарови/подарок за жени/девојки за нејзиниот роденден, за Нова Година, за Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Мајката,ноќта на Вештерките,денот на Благодарноста и Божиќ.Causl мобилен телефон purse For i Phone 11 Про Max,XS Max,Плус 8,7 Плус,6 Плус,6s Плус,SE2020,11,11 Про,8,XSFor Samsung Galxay Note20 , note20 ултра,s20+ 5 G,s20,s20 ултра,S20 5 G, s20,S10,S10e,S10 Lite,S10+,S9+,S8+,S9,S8,S7,S7edge,Note10,Note10 Lite,Note10+,note9,8,J4+,M30 S,A80,A90,A70,A71 5 G,A70 S,A51 5 G,A40,A41,А50,A50 S,A20 S,A21,A20,A30,A9star,A8star,A9,A8,A7,A5,C7,C9,C9 pro For Huawei p40lite,p40,p40pro,Чест 9 Xlite,10,9 X,8,8 X,8c,p30,p30lite,p30pro ,p20,p20 лајт,p20 про,p10 плус,p9 плус,Mate30,mate30 Pro, Mate20,Mate20pro,mate10,10pro,nova5,5i,5i про,4e,4,3,3 i For Oneplus For Xiaomi10,10 Лајт,9,9 лајт,CC9se,9se,8se,8 Лајт,Redmi 10 X 5 G,9 C,note9promax,note9,k30,k30pro,9,8,8,6 про,6 X,redmi note8,note8pro,note8 TFor Sony Xperia 10 Плус,Xperia 1,Xperia 1 II,Xperia 10 II,Xperia 5 Z5,Z4,Z3 For LG V30, V20,V10,Г-7,G6,G5,Г4,Q61,Stylo 4,Nexus 5 X H791,V40 Thin Q,G8 X Thin QFor Google - Пиксели 3а XL.

Главните карактеристики

Избор на клиент