.

.

Фудбал Шин Штитници за Возрасни, Шин Чувари Дише фудбал Фудбал Спортови Шин Чувари Нога Шин Заштитна Подлога за Возрасни, Млади(Црна)

Фудбал Шин Штитници за Возрасни, Шин Чувари Дише фудбал Фудбал Спортови Шин Чувари Нога Шин Заштитна Подлога

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

➣➣➣【Удобно Лесен Материјал】- Лесни пластични внатрешната обвивка и мека пена делови кои се закачите блиску до нозете и може да го апсорбира влијание на енергија.Повеќе издише дупки дизајн, лесен и дише, удобен за носење. ➣➣➣【Намалување на Спортски Повреди】- Заштита на вашите телиња и глуждот и кога ќе се игра фудбал, фудбал или вршење на други спортски, отпорност и shockproof. ➣➣➣【Флексибилно Прилагодување】- Можете да ја прилагодите стегање на фудбал шин чувари во вашите сопствени потреби кој е достапен предизвика еластична рака. ➣➣➣【Карактеристика】- Лесно и лесно исклучување, се покрие вашиот шин со оваа подлога и го стави на вашиот чорапи. ➣➣➣【Сигурен Gurantee】- Било кој квалитет на прашања, ние и ветуваме на 100% безусловна врати услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Лесни пластични внатрешната обвивка и мека пена делови кои се закачите блиску до нозете и може да го апсорбира влијание на енергија.Заштитете го вашиот телиња и глуждот и кога ќе се игра фудбал, фудбал или вршење на други спортски, отпорност и shockproof.Можете да ја прилагодите стегање на фудбал чувари во вашите сопствени потреби кој е достапен предизвика еластична рака.Лесно и лесно исклучување, се покрие вашиот шин со оваа подлога и го стави на вашиот чорапи.Повеќе издише дупки дизајн, лесен и дише, удобен за носење.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : ПП + ЕВА Боја : Црна, Сина (изборен) Големина : Прибл. 22 x 10.5 см / 8.6 x 4.1 инчен Количина : 1 Пар Тежина : Околу. 157-167g Пакет се Вклучени : 1 x Пар на Шин Чувари.

Главните карактеристики

Избор на клиент