.

.

Бела LED Амблем за 2013-2015, Автомобил Предната Решетка Значка, се Вози Посветла Осветлени Логото Худ Ѕвезда светилки drl за M A B C E R GLK ML GL CLA CLS Класа Огледало Површина

Бела LED Амблем за 2013-2015, Автомобил Предната Решетка Значка, се Вози Посветла Осветлени Логото Худ Ѕвезда

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

✔【Големина】 за 18.5 cm = 7.3" во дијаметар, со врвен квалитет.Ако најдете проблем со инсталацијата, ве молиме контактирајте со нас .Погоден за 2013-2015 A B C E R GLK ML GL CLA CLS Класа.Ако имате проблем, pls контактирајте со нас да се реши тоа!Ве молиме проверете ја компатибилноста на табелата и објектот спецификите пред купување. 【ЗАБЕЛЕШКА】ова НЕ е одговара за 2013 2014 C250. ✔【ВОЗИ ПОСВЕТЛА】амблемот ќе се вклопуваат во предната радијатор решетката на вашиот автомобил, и ќе додадете личен допир на вашата возење. ✔【БЕЛИ LED СВЕТЛО】ѕвездата е осветлен со LED светло, да се активира преку возило копче фоб.Надворешно Осветлување Вклучите треба да се поставени на " Автоматски за ѕвездата на работа. ✔【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 Само притисни на оригиналниот значка надвор од локацијата со шрафцигер, тогаш притисни на оваа нова значка во дупката, а потоа да се поврзете на црвениот жица за да СТАНКОВИЌ, црна жица на земјата.тоа е се.Plug and play.p>издвоите од Толпата!Амблемот ќе се вклопуваат во предната радијатор решетката на вашиот автомобил, и ќе додадете личен допир на вашата возење.Големина : за 18.5 cm = 7.3" во diameter Suitable модел : 2013-15 E-класа :W212 E200 L E260 L E300 L E320 L 400 L2013-15 E-класа: W207 E200 E260 E300 E350 E400 КУПЕ E500 Cabriolet2013-15 GLK-class: W204 GLK200 GLK260 GLK300 GLK250 GLK3502012-15 Viano2013-15-класа: W176 A180 A200 A2602012-14 Б-класа: W246 B180 B200 B2602013-15 ML-класа :W166 ML320 ML350 ML400 ML5002013-15 GL-class :W166 GL350 GL400 GL500 GL5502013-15 CLA-class: C117 CLA180 CLA200 CLA250 CLA2602013-15 CLS-class: W218 CLS300 CLS350 CLS5502011-14 Р-класа: W251 R300 R320 R350 R400 R5002014-15 C-класа :C180 L C200 L C260 L2015-16 CLA-class :C117 CLA200 CLA260 CLA280【ЗАБЕЛЕШКА】, Ако не знаат оваа led светло е да се вклопи во вашиот автомобил, или не,pls се чувствуваат слободни да контакт.Кажете ни марка и година на вашиот автомобил,ние ќе ви ги даде најдоброто решение. Ако сте купиле погрешна објект или примате неисправни производи,pls контактирајте со нас да се реши тоа!Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!Pacakge се Вклучени : 1x Скара амблем LED.

Главните карактеристики

Избор на клиент