.

.

ZHIER Нема Удар Бања Полиците, Шампон Носителот Кујна Организатор Бања Полици Удар-Слободен Лебдечки Полица Туш Виси Кошница (Боја : Црна)

ZHIER Нема Удар Бања Полиците, Шампон Носителот Кујна Организатор Бања Полици Удар-Слободен Лебдечки Полица

DEN 450.00

Пристапност
Во достапна форма

1. Со два не-означување налепници, тоа е лесно да се инсталира. 2. Постојат 4 куки на дното, која може да се откажам бања топки, крпи, итн. 3. Мулти-цел, може да биде ставен во бањата или кујната за да се продавница прибор, садови, чистење со четки, итн.Спецификации : Име на Производ : Бања Shelf Material : Железо Количина : 1 Pc Color : Бела, Black Package се Вклучени : 1x Bathroom Полица.

Главните карактеристики

Избор на клиент