.

.

Gottin Коса Страст Пресврт Коса 8 Пакети Страст Пресврт Капчиња За Коса Црна Жените Pretwisted Капчиња Плетенки Коса Бохемски Пролет Пресврт Влакна Синтетички Кадрава Пле?

Gottin Коса Страст Пресврт Коса 8 Пакети Страст Пресврт Капчиња За Коса Црна Жените Pretwisted Капчиња Плетенки

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа Е Само Добра За Кои Ви Даваат Солиден, Бохемски Изглед.Ве молиме не го миеш плетенки.Губење на Материјал : Високо Квалитетен Ниска Температура Синтетички Влакна, 100% Професионален Рачно Изработени,12inch Ombre Рамо Должина Вода Бран Страст Пресврти. 8 пакети 12 инчи капчиња страст пресврт коса, 12 корени 55 g по пакет. Ако пресврти tangles, осигурајте се дека полека detangle користејќи го вашиот прст.Спиење со сатен хаубата да се задржи вашата коса да трае долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент