.

.

Кат Светилка со Полици Светлина Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Црна

Кат Светилка со Полици Светлина Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба

DEN 1080.96

Пристапност
Во достапна форма

Еден практичен и dimmable полица стои светилка може да ги исполни вашите многу барања за осветлување. 【Лесно да се Соберат】HDHFURIXLJJUU полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација.Ниско-светлина, може да послужи како ноќната атмосфера, среден-светлината е погоден за секојдневна употреба и високо-светлината е за читање и учење.Лесно Собранието.Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач.И тоа има 3-начин dimmable функција.Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА .Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Ако најдете сите делови се водат за исчезнати или се оштетени кога ќе ја прими стоката, можете да го кажете ни и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.2 во x H : 63 in2 USB порти : Можете да го полните два уреди во исто време.На полица, може да се стави украси, како вазни и фото рамки, како и дневни потреби како што се книги и мобилни телефони.2 во x 63 во.Едноставна повторувачки операции се многу лесни за повеќето луѓе.Во споредба со други слични производи, што ќе те спаси од 30% проценти од инсталацијата време. 【ПРЕДВОДЕНА од 3-Начин Dimmable светилка】 Нашите полица подот светилка усвојува се повлече синџир switch.【2 USB Порти】 модерната подот светилка има 2 USB порти на кои може да се наплаќаат 2 уреди како мобилни телефони, таблет или bluetooth звучници во исто време.Придружните пакет доаѓа со алатки потребни за собрание и упатството содржи текст чекорите за инсталација.Тоа е многу погодна за спалната соба, дневна соба, читање соба, канцеларија, студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.

Главните карактеристики

Избор на клиент