.

.

65 Парови 3 Стилови Здолниште Куки и Очите за Шиење Кука,Шиење Облека се Прилепува Одредување на Алатки со Метални Прилепува Копчиња сврзувачки елементи Притиснете

65 Парови 3 Стилови Здолниште Куки и Очите за Шиење Кука,Шиење Облека се Прилепува Одредување на Алатки со Метални

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : 65 парови 3 стилови 2 бои за шиење куки и очи сет кука и око затворање на фабрики за полнење.Црна и сребрена за лесен и удобен натпревар со твоите шиење проекти.Материјал : Тие се направени од високо-одделение еколошки бакар, кој е светла, силен, издржлив и ' рѓа-доказ.Шие-на прилепува : дијаметар, 25 пара, 12 mm; тешко, цврсти и трајни, не е лесно да се добие ерозија.Градник за шиење куки и очи : 25 парови; кука и око заедно должина е 15 mm; затворање може да апликација на brassieres, bustiers, корсети и други парична казна долна облека, прицврстување на здолниште, фустан или панталони.Здолниште шиење куки и очи : 15 пара; 2 делови може да се тока заедно рамо до рамо, можете да ги применуваат за да се поправат до вашиот скршен панталони, фустани, здолништа, панталони, панталони, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент