.

.

SDFDSSR Спалната соба Ноќни Ламби Кинески Класичната Lotus Табела Светилка E14 + Dual LED Извор на Светлина Биро Светилки за Дневна Соба, Студија, Влезот, Декоративни Осветлув?

SDFDSSR Спалната соба Ноќни Ламби Кинески Класичната Lotus Табела Светилка E14 + Dual LED Извор на Светлина

DEN 1420.80

Пристапност
Во достапна форма

Смола lotus абажур, висок квалитет смола материјали, рачно изработени, lifelike, добра светлина трансмисија, убава и романтична светлина на сила.Железо светилка прстен, јасно текстура, униформа дистрибуција на бакар боја, анти-корозија и анти- ' рѓа, додека нови.Мермерна база, природни мермерна текстура, силна носивоста, анти-дампинг, повеќе благородна квалитет.E14 светилка носителот + вграден LED светилка мушка извор на светлина, нежно светло, подобрување на отсјај, место и за други проблеми на светлината.Стандардно копче прекинувач, еден и еден исклучување, лесен и брз, енергија-заштеда на енергија и енергија-штедење. 【Информации за производот】Производ големина : 35*42 см/13.8*16.5 инчи. (Ве молиме погледнете на големината на табелата).Големина на конверзија : 1 cm = 0.39 70. инчи.Материјал : железо+мермер+смола.Боја : злато. (како што е прикажано на сликата).Процес : гравирање, electroplating, полирање, спојување.Извор на светлина : E14+LED печ.Температура на бојата : топла светлина.Тип на прекинувач : push копчето switch.Моќност : 12 W.Напон : 110 V~220 V.Дадената област : 5-15 квадратни метри.Применливи места : дневна соба, студија соба, спална соба или други простории.Сертификација : ЕУ, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC, УЛ и други сертификати.Пакување листа : 1* табела светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент