.

.

Отпор Бендови во Собата, Ezona 200lbs Тешка Вежба Бендови со Рачки за Мажи Жени, Тренингот Бендови Фитнес Тренинг Цевки со Врата Сидро, Глуждот Ремени за Домашни Фитнес, Ј

Отпор Бендови во Собата, Ezona 200lbs Тешка Вежба Бендови со Рачки за Мажи Жени, Тренингот Бендови Фитнес Тренинг

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

【Зошто Треба 200lbs?】- Прекумерно или недоволно отпор ќе доведе до под-оптимално обука ефект и повеќе можност да се откажат.Ezona Отпор Бендови Мажите нуди 6 цевки поставени од 10 Кг до 50 Кг, па можете да го користите сам или во било која комбинација од 60 до 200 кг(максимум), подобро за тешки-должност од 150lb.Без разлика фитнес ентузијаст или почетник, тоа може да ги задоволи вашите отпор. 【Зошто Треба Кршење-отпорни Сет?】Неквалитетна цевки и метал фитинзи се лесно да се пробие и отскокнување назад да наштети на вашето лице и раце.Вежба бендови отпор употреба ново латекс материјал да се направи цевки потрајни и еластична, мислител и пониски кршење можноста од другите.Метал carabiners се, исто така, заварени да биде повеќе здрав и безбеден. 【Флексибилни & СИТЕ околу Обука】 Ezona отпор бендови во Собата може да биде или се користи сам или исти со бар да се постигне флексибилна обука.Можете да ги користите за Дома тренингот, фитнес, Јога,Прада или физикална терапија.Без разлика мажи или жени, вие само може да се комбинираат различни цевки за да ја зајакнете рацете, грбот, задникот, рамењата, градите, glutes, нозете и зглобовите, постигнување на добри сила или тенок. 【Аеробик+Анаеробна Обука】 Ezona тренингот бендови за мажи со екстра јаже скокнеш може да ви обезбеди во комбинација Аеробик+Анаеробна Обука, комбинирање на согорувањето на мастите и обликување, подобрување на 30% тренинг ефект.Не само за подобрување на силата и форма, но исто така и да се горат масти и зајакнуваат cardiopulmonary функција. 【Остатокот Увери за да се Купи】Ние нудиме 2-YEAER гаранција и 30-ДЕН безусловна врати, а 24 часа во текот на линија услуга.Враќање на парите или замена, секогаш ќе биде стрес-слободен.Исто така, ќе добиете Отпор Бенд × 6, Рачки × 2, Вратата Сидро × 1, Глуждот Ремени × 2,Носејќи Вреќа × 1, јаже скокнеш × 1,надгради за да биде водоотпорен,удобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент