.

.

3.4 оз eau de parfum спреј парфем за жени убав ден за вас верде ди маре парфем eau de parfum спреј ︴Удобно мирис︴

3.4 оз eau de parfum спреј парфем за жени убав ден за вас верде ди маре парфем eau de parfum спреј ︴Удобно мирис︴

DEN 5603.76

Пристапност
Во достапна форма

︴3.4 оз Eau De Parfum Спреј Парфем за Жени убав ден за вас Верде Ди Маре Парфем Од Bois 1920 Eau De Parfum Спреј. ︴Мирис на парфем е нашиот стил од внатре кон надвор. ︴Удобно мирис︴Верде Ди Маре Парфем од Bois 1920, Verve di mare е женски мирис што нуди слатка спој на мирис белешки кои се свежи и флертувачки.Создадена во 2014 година од страна на bois 1920, verve ди маре мешавини на женски мирис на смрека бобинки со подигнување белешки од лимон и tangy квалитети на black currant.Црн чај белешки се веднаш зацврсна, додека ванила претстава која сама по нејзините познати, пријатна квалитети.

Главните карактеристики

Избор на клиент