.

.

Moozie Коса Clippers за Мажи Професионални Cordless Долготрајни Коса Clippers за Коса за Сечење Брада Тример Тело Чешлање Хлапак Сет со LED Дисплеј, USB Полнење, Прецизност Barbers Компл

Moozie Коса Clippers за Мажи Професионални Cordless Долготрајни Коса Clippers за Коса за Сечење Брада Тример

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

【Јаглероден Челик Сечилото и Сите-Метално Тело】Нашите професионални коса clippers се направени од 440 C нерѓосувачки челик школка и Висок јаглероден челик сечилото.На ножеви се прецизност земјата да се одржи на подолг острина, да обезбеди високо-перформанси фризура прецизност, се сече косата чисто и уредно, и се совршени за различни фризури и moustache. (Предупредување : Само користете крпа навлажнета со малку вода или сапуница вода за чистење). 【Cordless со долготрајна батерија】косата clippers мажите вграден моќен 2500m Ah литиум-јонска батерија, 3 часа на време на полнење може да им обезбеди на 5 часа користење, ако се фризер, вие не треба да ја полните тоа често се секој ден, LED екран, исто така, ќе се прикаже преостанатото моќ.Мажите на " коса clipper е опремен со полнење преку USB кабел, кој ви овозможува да ја полните погодно без разлика дали сте дома или патување. 【Моќен Мотор & Ние исто така, обезбеди шрафцигер да се прилагоди на позицијата на ножот, што е многу погодно. 【Одличен Подарок за DIY Фризури】На ергономски дизајн на Moozie професионални коса clippers може да се намали заморот на зглобовите и раката.Тоа е погоден за мажи/жени/деца/миленици во куќи и салони.Косата Clippers Поставување ви овозможува да го намали надвор без да остават вашиот дом.Различни фризури сакате, заштедувајќи ви многу време и пари!Тоа е исто така добар избор за подарок!.

Главните карактеристики

Избор на клиент