.

.

YZKJSZ Случај за Aspera S6 Маска + 2 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - Мека Гел Црна TPU Силиконска Заштита Случај за Aspera S6 (5.45)

YZKJSZ Случај за Aspera S6 Маска + 2 x Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - Мека Гел Црна TPU Силиконска

DEN 177.12

Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме за изборот на YZKJSZ, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ултра-тенок случај е направен од лесен, флексибилни, високо-квалитетни TPU материјал кој е лесен за инсталација и отстранување, што го прави идеален за вашиот телефон.Опис : Калено стакло за заштита на филмот : Боја : HD Јасно Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.3 mm Лесен за Инсталација : На калено стакло екран заштитник е лесно да се инсталира, да се обезбеди да нема меурчиња и добра адхезија.На Aspera S6 Екран Заштитник Заштитна Стакло Филм е направена од ултра-тенок, висок транспарентност-калено стакло за удобно допир и тактилни точност за максимална екран јасност.) Заштитна Стакло Филм Екран Заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот телефон екран од ножеви, копчиња и други тешко материјали дробење и триење.Aspera S6 9 H цврстина одделение Екран Заштитник направена од калено стакло, неуништив, експлозија-доказ, отпорно на гребење, водоотпорен, масло-доказ, апсолутно HD визија.Ние дефинитивно ќе работат напорно за вашето задоволство.HD Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Aspera S6, прашина, отпечатоци-бесплатно, едно-копче супер лесен за инсталација.Случајот го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини, маснотии, пукнатини, испакнатини и гребнатинки.Пакување листа : 2 x Калено стакло екран со некоја заштитна фолија за Aspera S6 1 x Нови Црна Силикони Случај за Aspera S6 30 дена безусловна врати / размена.

Главните карактеристики

Избор на клиент