.

.

Mandala Занаети Нерѓосувачки Челик Snap Fastener Копчето за Полнење со Алатки за Кожа Морски Брод Платно Фармерки Големина 24 25 Поставува 15mm

Mandala Занаети Нерѓосувачки Челик Snap Fastener Копчето за Полнење со Алатки за Кожа Морски Брод Платно Фармерки

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Snap копчето направени од морски одделение 304 од не ' рѓосувачки челик; Никел и олово слободен; Здрав, тешки и трајни; Рѓа и оцрни отпорни; Лесно да се инсталира и користи; Без шиење потребно.Snap копчиња за еластична бендови, памучна ткаенина, платно, ПВЦ, tarp, руно, кожа, винил, тексас, или од пластика до околу 2mm или 0.08 инчи дебела.Метал snap инсталација на алатки вклучени : една дупка удар, еден snap притиснете, и еден мал наковалната база.Snap на копчиња на големо трговија на големо пакување; 25 поставува; Секој snap fastener сет вклучува капа, вдлабнатина, пост, и студ; 100 парчиња вкупниот; Копчето snap големина : 15 мм или 0.59 инчен; Линија 24 snap во копчиња.Прилепува за leathercraft, шиење, DIY изработката, облека, текстил, и накит одлуки; Копчето прилепува за јакни, нараквица затворање clasps, торби, спортски, ремени, панталони, чевли, капи, RV, се покрива, и кошули.

Главните карактеристики

Избор на клиент