.

.

NDKMEHFOJ Свињите Животните Виткање Гимнастика Јога Мат Мат Подлога Не се Лизга Телесната Тежина Водоотпорен Спорт Мат Вежба за Фитнес, Пилатес Кат

NDKMEHFOJ Свињите Животните Виткање Гимнастика Јога Мат Мат Подлога Не се Лизга Телесната Тежина Водоотпорен

DEN 1031.52

Пристапност
Во достапна форма

{Повод} : се Користи за јога, Пилатес, кат вежба.Се чувствуваат сигурни и стабилни во вашиот претставува, без оглед на видот на пракса.Можете да уживате во попријатно јога или тренинг сесија со овој квалитет мат, која нуди идеална количина на поддршка за зглобовите. {Сигурен И Високо-квалитетни Материјали} : јога мат е направен од високо-квалитет TPE материјал, кој има висока густина и висока еластичност.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Не ЕВА, без ПВЦ, не-токсични. {Лесно Да се Носат} : Јога мат е одлична за јогиите на on-the-go.Јога Патување Мат лесно да се огради нагоре за да ви овозможи да се земе вашата пракса насекаде. {Заштита} : Со реверзибилна не се лизга површина, овој мат е совршено прилагоден за испотени и интензивна сесии, и да обезбедува вашиот комфор и го заштитува вашиот зглобовите, ' рбетот, колковите, колената, како и лактите од добивање повредени. {Лесно Да се Чисти} : Едноставно чисти со благ сапун и вода, а потоа природно сушење.Големина : 72x24in.Материјал : висок квалитет на TPE материјали со висока густина и висока еластичност и се апсолутно безбедни и не-токсични.Печатење : Еден-двострано печатење.Функции : Пилатес мат, фитнес мат, салата мат и тренингот мат, што го прави идеален тренинг партнер.Пакување Листа : 1 x Јога Мат.Идеален тренинг опрема за користење во областите на сила-тренинг, јога, Пилатес, гимнастика, фитнес и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент