.

.

Fairtex Neoprene Шин Стражари

Fairtex Neoprene Шин Стражари

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Овие Fairtex Neoprene Шин Чувари имаат засилен баласт на шин да помогне да се заштити од повреди, но сепак се елегантни доволно за да се овозможи за сите видови на grappling движења за време на ММА спаринг.Тие се лесни, трајни, и да се обезбеди целосна заштита за двете шин и instep.Овој дизајн го прави совршен за двете конкуренција, и спаринг.Во прилог на кука & јамка покрие во текот на еластична бенд на врвот обезбедува безбедна се вклопи во секое време.Рачно изработени во Тајланд.

Главните карактеристики

Избор на клиент