.

.

Alexis Lafreniere Њујорк Ренџерс Autographed Логото Хокеј дух пакостник - Горна Палуба - Autographed NHL Пакови

Alexis Lafreniere Њујорк Ренџерс Autographed Логото Хокеј дух пакостник - Горна Палуба - Autographed NHL Пакови

DEN 11999.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Горната Палуба и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Alexis Lafreniere Њујорк Ренџерс Autographed Логото Хокеј дух пакостник - Горна Палуба, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Alexis Lafreniere сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент