.

.

Tanmolo Жените 20 на Коленото Должина Skorts Здолништа Скромни Спорт Спортски Работи Голф, Тенис Здолништа со Џебови УВ Заштита

Tanmolo Жените 20 на Коленото Должина Skorts Здолништа Скромни Спорт Спортски Работи Голф, Тенис Здолништа со

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

90% Полиестер.Еластична затворање.Приоритетни Ткаенини : 90% полиестер, 10% spandex, нашите спортски здолништа се направени од меки, лесни и брзи за сушење ткаенини за да ви даде чувство на удобност при вежбањето во жешките летни.Моден класичен : 20-инчен здолниште должина дизајн, кој е многу пријателски за високи дами; Вграден во мрежа поставата шорцеви, што ќе ви овозможи да се вежба послободно, дише без виткање.Мулти-џеб Дизајн : Постојат две џебови на страната на голф здолништа за жените, страничниот џеб може да се сместат вашиот мобилен телефон и копчињата, итн, и таму е невидлива џеб на појас, може да се стави мали нешта, како што се банкарски картички за да се спречи загуба.Сите натпревар Верзија : А-линија верзија е потенка, погоден за повеќето жени, девојки.Светлината и еластична, тоа носи убавината на различни личности.Погодни за Повеќе Наврати : Тенис здолниште е најдобар избор за било кој спортски како што се трчање, голф, тенис, обука, отворено, патувања, итн.Тренингот здолниште е погоден за секоја сезона, фитнес, јога, партија и било кои други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент