.

.

HONBAY 2 парчиња Папагал Птица Зајакот Hutch Кафез Овошје Зеленчук Носителот Skewer Хранењето Играчка на Животните Лекувањето на Алатка

HONBAY 2 парчиња Папагал Птица Зајакот Hutch Кафез Овошје Зеленчук Носителот Skewer Хранењето Играчка на Животните

DEN 278.16

Пристапност
Во достапна форма

Животно овошје зеленчук држачот.Издржливи нерѓосувачки челик материјал се со долг животен век.Погоден за птичји кафез или мали животни hutches.Корисни хранењето играчка и лекување на алатка за мали животни.Пакување од 2. Вкупна должина : околу 18.5 cm (7.28 инчен).Животно овошје зеленчук носителот Пакување од 2 Материјал : не ' рѓосувачки челик Вкупна должина : околу 18.5 cm (7.28 инчи) Круг фах дијаметар : 32-милиметри (1.26 inch) за Заклучување фати : 37*18*8мм (1.45*0.7*0.31 инчи) корисна хранењето играчка и лекување на алатка за мали животни.

Главните карактеристики

Избор на клиент