.

.

ZEREAA Sunflowers Абсорбента Coasters за Пијалаци-Creamic Увеселителен парк со Држачот за Поставување на 8 Дрво Текстура Керамички Камен Чаши Увеселителен парк со Плута База на Ка

ZEREAA Sunflowers Абсорбента Coasters за Пијалаци-Creamic Увеселителен парк со Држачот за Поставување на 8 Дрво

DEN 719.04

Пристапност
Во достапна форма

【Апсорпција на вода Материјал】 : табела coasters за пијалаци ,со керамички површината функција,и топлина-отпор и апсорпција, Апсорбира истури влага и вода брзо за да се задржи табела сува.И вие не грижете стакло и чаши се држиме до coasters на сите. 【Не-Пропадна Плута База Дизајн】 : поддршка на coasters собата е не се лизга плута, за да се спречи кафе на маса и дрвени tabletop од грди гребнатини.Со плута база, coasters може да биде пријател на мебел. 【 Трајни Носителот&Совршена Големина】:круг чаша пијалок coasters се 4 инчи во дијаметар, спакуван со метален држач да се задржи вашата coasters организиран и лесно да се враќа во увеселителен носителот.Оваа група ги вклучува 8 поставите круг керамички камен coasters. 【Широка Примена】 : Смешни coasters може да се широко се применува за дневна соба, кујна, farmhouse, свадба бар и кафе додатоци.На уникатен дизајн cupholder coasters со farmhouse селски текстура се идеални подароци за роденден, housewarming и годишнина. 【Лесно да се Чисти】:Истури пијалаци може да биде суспендиран за исклучување лесно со чиста крпа.И чисти грди дамки coasters со благ детергент во ладна вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент