.

.

BeraShield Безжична Батеријата Магнетни Attachable Водоотпорен Алуминиум Преносни Моќ Банка Компактен Тенок (Црна)

BeraShield Безжична Батеријата Магнетни Attachable Водоотпорен Алуминиум Преносни Моќ Банка Компактен Тенок

DEN 1742.40

Пристапност
Во достапна форма

МОЖЕТЕ ДА МАГАЦИНОТ на НАШИТЕ БАТЕРИЈАТА ДОДЕКА го ПОЛНИТЕ – Додека батеријата е наполнета, батеријата може да го полните вашиот паметен телефон или други батеријата во исто време.Само оџакот на батерии на Bera Shield Полначот и го стави на паметен телефон на врвот на батеријата.Можете да го полните на сите нив истовремено.СИЛНА ВОДООТПОРЕН – Bera Shield Батеријата е IP68 категоризирани водоотпорен, dustproof, shockproof заверена батерија преносни моќ банка.Тоа е целосно запечатени со метал алуминиум домување.Ова ви овозможува да ја полните вашиот телефон, дури и во влажна средина безбедно.Тоа е совршен за активности на отворено, водни спортови, или долги/кратки патувања.Ние гарантираме за својата " безбедност.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Bera Shield Батеријата е цврсто прикачен на Bera Shield Случај magnetically.Батеријата е цврсто прикачен без потреба да го одржи со рака, дозволувајќи им на сите активности за да се изведе без ограничување.Можете да одиме, вежба, да играат игри, да ги преземе слики и видео записи без никакви непријатности, додека се полни.БРЗО ПОЛНЕЊЕ, 100% ЖИЦА-СЛОБОДЕН БАТЕРИЈА – Bera Shied Батеријата можат да ја наплатат другите уреди за безжично (10 W) и се полни безжично себе (10 W).Bera Shield Батеријата поддржува брзо безжично полнење.Вие не треба да носат какви било кабел за полнење.Таа има висока компатибилност.Bera Shield Батеријата може да се наплатат сите Чи сертифицирани уреди и може да биде обвинет од страна на сите Чи заверена безжичен полнач.АЛУМИНИУМ МЕТАЛ ДОМУВАЊЕ – Bera Shield Полначот се направени со користење на високо-технолошки CNC machining процес кој може да трае и до 2 часа за да заврши за секоја станбена.Тоа е истата техника се користи за Швајцарскиот направена луксузни часовници.

Главните карактеристики

Избор на клиент