.

.

Tourna Ballport Делукс Тенис Топката Бункер со Тркала

Tourna Ballport Делукс Тенис Топката Бункер со Тркала

DEN 1006.80

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСЕН и ИЗДРЖЛИВИ : Тежи само 4,5 кг.До 50% помала тежина од други жирито на сличен капацитет.Направен од тешки двојно повторно да се спроведува од полипропилен.ЗАКЛУЧУВАЊЕ РАЧКИ : Патентиран, се справува со заклучите во двете нагоре и надолу позиција.Нема повеќе нозе летање надвор од под кошот одлевање топки.Нозете се обезбедени со планината па нозете никогаш не ќе падне.ЛЕСНО ПОДИГНУВАЊЕ : Патентиран барови се тркалаат на дното за да се направи тоа лесно да се укине топки во кошот, дури и кога кошница добива целосна.БЕЗБЕДЕН ТРАНСПОРТ : Лизгачки барови близина на врвот се обезбеди брз и сигурен затворање.ВИСОК ПРОФИЛ : Стои 33.5-инчи висок за удобен топката хранење.

Главните карактеристики

Избор на клиент