.

.

Tourna Класичен Топката ги Собереш Тенис Хопер

Tourna Класичен Топката ги Собереш Тенис Хопер

DEN 332.64

Пристапност
Во достапна форма

Има 70 Топки.Со рачки нагоре, можете лесно да ги собереш топки во кошница од судот.Долги рачки може да се сменат за да застане кошница лесно да се постигне топки за игра.Класичниот дизајн е лесен и издржливи.Направен од челик жица натопена во времето отпорни црна слој.

Главните карактеристики

Избор на клиент