.

.

JUSTXIANG Чистење со Четка Влошки Одговара за Swiffer Wetjet Обновливи Mopping Главата Влошки за Swiffer Wetjet Домаќинство Sweeper Делови 5Pcs пареа четка (Боја : Сина)

JUSTXIANG Чистење со Четка Влошки Одговара за Swiffer Wetjet Обновливи Mopping Главата Влошки за Swiffer Wetjet

DEN 654.72

Пристапност
Во достапна форма

Таписерии и деликатна, високо компатибилни со опремата.Цврст и издржлив, долг животен век.Лесен за употреба, да го замените оригиналниот валкани или скршени четка подлога директно.Перат и еднократно обезбеди подолг животен век.Тоа може да се чисти вашиот кат ефикасно и брзо, да ви помогне да се намали чистење на време и да се подобри чистење перформанси на четка.Издржливи и сигурен квалитет замена на делови за нашите правосмукалки се твоите најдобри choice Specification : Применлив Модел : за Swiffer Wet Jet четка machine Colour : Blue Material : Fiber Size : Прибл. 30.5x15cm Package Содржина : 5 * Mopping Главата Pads Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Applicable Model:
for Swiffer WetJet mop machine
Colour:
Blue
Material:
Fiber
Size:
Approx. 30.5x15cm
Package Contents:
5 * Mopping Head Pads :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
Избор на клиент