.

.

Fastronix Црвено Преку Панел Батеријата Терминал Конектори

Fastronix Црвено Преку Панел Батеријата Терминал Конектори

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Во склопот Месеци Преку било 7/16" или Потенки Панел со 1-1/4" Дупка.Има 2 - 3/8"-16 Месинг Студ Терминали, кои се 5/8" Долго.Може да се Користи за Позитивни Батеријата Конекција.Номинална 250 Засилувачи.Користење со Fastronix 404-110 за Професионална Инсталација.Боја : Црвена.

Главните карактеристики

Избор на клиент