.

.

Вилсон Тенис Топката ги Собереш Бункер, Црна и бела (WRZ323900)

Вилсон Тенис Топката ги Собереш Бункер, Црна и бела (WRZ323900)

DEN 736.80

Пристапност
Во достапна форма

Преносни тенис на топката во кошот.Има 75 тениски топки со посебни нема истури капак (Тениски Топчиња НЕ се вклучени).Издржливи позлатен челична конструкција.Рачките се претворат во lockable нозе.Некои собранието се бара (алатка вклучени).Тениски Топчиња не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент