.

.

Кат Safey Ленти, Гума, Отпорни на Абразија Не се Лизга Лента, Безбедност Лента Peva/Стп за Внатрешна(Бела)

Кат Safey Ленти, Гума, Отпорни на Абразија Не се Лизга Лента, Безбедност Лента Peva/Стп за Внатрешна(Бела)

DEN 1610.40

Пристапност
Во достапна форма

Погодна за внатрешна и надворешна влажни, прашина и други места.Се заштитат вашето семејство од падот предизвикани од лизгање и влажни подот.Главно направени од PEVA материјал, отпорни на абразија и не е лесно да се стареење.Лесен за користење, само треба да лупам исклучите покрие и ставете го на подот или се по скалите.На снимката може да се користи за скали, тоалет, базен и подот за да се избегне пропаѓање. 1. Главно направени од PEVA материјал, отпорни на абразија и не е лесно да се стареење.2. На снимката може да се користи за скали, тоалет, базен и подот за да се избегне пропаѓање.3. Лесен за користење, само треба да лупам исклучите покрие и ставете го на подот или се по скалите.4. Силна лепливоста обезбедува трајни користат за долготрајни лизга и да падне заштита.5. Се заштитат вашето семејство од падот предизвикани од лизгање и влажни подот.6. Погодна за внатрешна и надворешна влажни, прашина и други места.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Anti-slip Strip
Base Material:
PEVA
Backing Material:
Release Paper
Width:
Approx. 50mm / 2in
Length:
Approx. 5m / 16.4ft
Glue:
Pressure Sensitive Adhesive
Color:
Black, White, Gray, Transparent (optional)
Package List:
1 * Anti-slip Strip :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент