.

.

МРАЗ IR 58mm Тенок Филтер Инфраред Инфра-Црвена 850HB 850nm 850 Оптичко Стакло 58

МРАЗ IR 58mm Тенок Филтер Инфраред Инфра-Црвена 850HB 850nm 850 Оптичко Стакло 58

DEN 646.80

Пристапност
Во достапна форма

►Идеален за Широк Агол Леќи.Тенок : ►3.6 mm длабоко (не inc задните теми). ►Инфраред 850nm. ►Оптичко Стакло Завртка-во филтер. ►Метал, двојно навој рамка за да се овозможи дополнителни филтри или капи. ►Superfine мат црна рамка.►Црно-rimmed стакло.Тенок : 3.6 mm длабоко (не inc задните теми).Идеален за Широк Агол.Црно-rimmed стакло.Superfine мат црна рамка.Вклучува пред теми за филтри или Худ.

Главните карактеристики

Избор на клиент