.

.

Цртан филм Намигнувањето Був Гимнастик Roly Поли Изградена-во Бел Rattles Бебе Едукативни Играчки,Совршено Дете Интелектуална Играчка Подарок Сет Браун

Цртан филм Намигнувањето Був Гимнастик Roly Поли Изградена-во Бел Rattles Бебе Едукативни Играчки,Совршено Дете

DEN 1711.20

Пристапност
Во достапна форма

Нашата интелектуална играчки се исто така се користи за да се подобри рацете на вештини, рака-око координација, фината моторика вештини и вештини за решавање проблеми.Тип : Був Гимнастик Играчка Материјал : Еко-пријателски ABS Количина : 1 Pc Карактеристики : Цртан филм Був Форма, Изградена-во Бел, Едукативни Играчки, Еко-пријателски, се Тресат, Поздрав Големина : 11cm x 10cm x 9cm/4. ★Мулти-Користете & SAFE -Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира децата имагинација, расудување и трпеливост.Поздрав главата, да се привлечат бебето се протегала од неговата рака.Тресење, привлекување на бебето се погледне нагоре.Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.И се развие меморија, форма признавање и задача завршување.Покрај тоа, да научат на важноста на тимската работа.Нашата Интелектуална играчка обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.) Пакетот Вклучува : 1 x Був Гимнастик Играчка.Направи слатка звуци, го промовира развојот на вашето бебе е претрес.Тресење, привлекување на бебето се погледне нагоре. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-Сите парчиња се направени на заштита на Животната средина,без мирис и нула хемиски,не-токсични и невкусна вода бои материјал,убаво изшкуркан и насликани .за да се обезбеди максимална заштита за вашето дете.★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИГРАЧКИ-Еколошки АБС материјал, светла боја и мазна страна допира.На здрав изградба гарантира издржливост и долговечност.Вежбање на вашето бебе е боја на когнитивните способности.

Главните карактеристики

Избор на клиент