.

.

TenDollar Боја Кубни Циркони Кристал Цреша Сакура Обетки Студ Обетки (Виолетова)

TenDollar Боја Кубни Циркони Кристал Цреша Сакура Обетки Студ Обетки (Виолетова)

DEN 743.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја Кубни Циркони Кристал Цреша Сакура Обетки Студ Обетки Со Ten Dollar.Материјал : Кубни Циркони/Сребрена.Метал : 30%Сребро.Боја : Розова/Виолетова.Пакетот вклучува : 1 пар обетки.Опис Боја : Розова/Виолетова Материјал : Кубни Циркони/Сребрена Пакет, вклучувајќи : 1 пар обетки 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Метал : 30%Сребро Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи Тоа е прекрасен подарок за вас или вашата љубовници.

Главните карактеристики

Избор на клиент