.

.

Yadianna 1000X Дигитален Микроскоп Камера 8LED Microscopio USB Дигитални Trinocular Став Electronica Biologico лемење микроскоп стојат (Боја : 1000X)

Yadianna 1000X Дигитален Микроскоп Камера 8LED Microscopio USB Дигитални Trinocular Став Electronica Biologico

DEN 2639.76

Пристапност
Во достапна форма

1000 X Дигитален Микроскоп Камера 8 LED Microscopio USB Дигитални Trinocular Став Electronica Biologico Лемење Микроскоп Стојат Microscop Mikroskop.ACEHE Мега Пиксели 1000 X 8 LED Дигитален Микроскоп USB Endoscope Камера Microscopio Зголемувачот Електронски Стерео Z P4 PM.Откако ќе ги купите нашите производи, ние ќе ви обезбедиме со најискрено услуга и да уживаат во шопинг!.Откако ќе ги купите нашите производи, ние ќе ви обезбедиме со најискрено услуга и да уживаат во шопинг!Карактеристики : 1. Добар квалитет да го користите во Инспекција dissection/испитување, Растенијата dissection/испитување, Кожата испит,2. Scal испитување, Текстил Инспекција, Накит Инспекција,Збирки/Монета Инспекција,Печатење Инспекција,PCB or PCBA Инспекција и така натаму.3. Микроскоп е направен од високо-квалитет IC и електронски компоненти, со јасна слика за квалитет, ниска powerconsumption, со висока резолуција,се однесува на мали објекти за да се larger4. Фото и видео продукција,е најдобар избор на мали објекти recognization.Главни Карактеристики : 1. Слика Сензор : 0.3 M HD CMOS Sensor2. Фото резолуција : 2560 x 19203. Видео Резолуција : 640 x 4804. Фокус Опсег : Прирачник се Фокусира од 15~44mm5. Рамка Го Оценувате : Max. 30f/s6. Зголемување на Опсегот : 1000 X7. Видео Формат : AVIOther Спецификации : 1. Прилагодливи осветлување : 8 вграден LED diodes2. Snap Шут Формат : JEPG/BMP3. PC Интерфејс : USB2.0 & USB1.14. Напојување : преку USB Порта (5 V DC)5. Оперативен Систем : WIN XP/VISTA/86. Димензија : Прибл. 11*3.3 cm Package вклучува : 1 x Microscope1 x Метал stand1 x Софтвер CD1 x Калибрација Ruler15 X Пакетот вклучува : 1 x 2 LED Светло Зголемувачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент