.

.

Сет од 2 парчиња Постоечкиот Ѕид Виси Дрвени Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Полици Агол Полица По?

Сет од 2 парчиња Постоечкиот Ѕид Виси Дрвени Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот

DEN 712.80

Пристапност
Во достапна форма

Направени од изгорени дрва Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица на Ѕидот оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба.Доаѓа како Сет од 2 Мали публикации Виси полици Стан оркестарот Индустриски полици Виси полица Селски бања оркестарот Ѕид организатор Складирање полица.Елегантен и здрав изградба.Материјал : Дрво & Метална Боја : Светло Кафеава, Црна Димензии (Секој) : L 24" x H 5.5" x D 4.5" Тежина Капацитет на (Секој) : До 40 Кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент