.

.

SHUNDA Motorola Еден Фузија Случај, Мека TPU Браник Транспарентен PC Backshell Случај Shockproof Капакот за полнење за Motorola Еден Фузија 6.5 - Темно Сина

SHUNDA Motorola Еден Фузија Случај, Мека TPU Браник Транспарентен PC Backshell Случај Shockproof Капакот за

DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилност : Мека TPU Браник Транспарентен PC Backshell Случај Shockproof Поклопецот е специјално дизајниран за полнење за Motorola Еден Фузија.Дизајн : Овој мобилен телефон случај е комбинација на TPU и транспарентен КОМПЈУТЕР.Тоа е модерен транспарентен мобилен телефон заштитна маска, која е длабоко го засака со отворено спортисти.Полно тело за заштита : двојна shockproof TPU и поликарбонат (PC) го заштитува вашиот телефон од паѓање и гребење.Одговор копчето : Тактилни копчиња со прецизна cutouts обезбеди непосреден одговор, и port се покријат е прашина-доказ, нечистотија-доказ, и влага-доказ.Лесен за инсталација : двете опфаќа (предна/задна) snap-за дизајн го направи тоа брзо и лесно да го инсталирате или отстраните во неколку секунди.Функција : Материјал : мека TPU + транспарентен PC① Оваа Motorola Еден Фузија мобилен телефон случај е комбинација на TPU и транспарентен КОМПЈУТЕР.Тоа е модерен транспарентен мобилен телефон случај, која е многу популарна меѓу отворено спортисти.② На мобилен телефон случај има мулти-агол, три-димензионални шок-доказ, и анти-падот функција, која може да се заштити телефонот тело од оштетување кога телефонот е намален.③ Мека TPU, не се лизга, анти-шок, и анти-drop функција за да се заштити вашата сакана мобилен телефон од гребење.Пакетот содржи : 1* Нов мобилен телефон случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент