.

.

Бубачки Гел лак, 15ml Кадмиум Жолта Боја Гел лак Впие Исклучување LED Помине Светилка Гел лак на Ноктите Уметност DIY Дома

Бубачки Гел лак, 15ml Кадмиум Жолта Боја Гел лак Впие Исклучување LED Помине Светилка Гел лак на Ноктите Уметност

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Личниот Стил : Бубачки домот нијанси на популарни и трендовски бои погодни за сите сезони и дневна рутина во животот!.Здраво : 9 Toxin Слободни Состојка ја прави безбедно и има низок мирис.Лесна Апликација и Добра Истрајност.Со соодветна пријава, траат најмалку 3 недели.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може да предизвика алергиска реакција од страна на кожата контакт.Прочитајте ги упатствата за употреба внимателно.Професионално формулиран и се користи само за нокти.Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата.Во случај на контакт со нив, веднаш исплакнете со вода.Ако постои било каков инцидент, обратете се на лекар веднаш.Прекинете да го користите производот ако црвенило и чешање се развие.Да се чува вон дофат на деца.Она што ќе добиете : 15ml Жолта Прекрасни нијанси на Гел лак, кавга-бесплатно и пријателски услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент