.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Модерен Количка Алатка 3 Ниво Салон за Убавина Возен Количка со Кочница Тркала, Опремата Количка, 100Kg Оптоварување, 50×35×

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Модерен Количка Алатка 3 Ниво Салон за Убавина Возен Количка со

DEN 448.80

Пристапност
Во достапна форма

◇▷▶Мулти-Цел Количка : Оваа Работилница Количка Може да Се Користи за Забни , Клиника, , Убавина Места, Лесно да се Одржи или Чување Стока. ◇▷▶Големина : L50×W35×H83 Cm(1 Cm0.39 Inch); Оптоварување : 100 Kg(220 Lbs); 3-Ниво Убавина Коли Има 4 Возен Casters за Лесно Мобилност и Стабилност. ◇▷▶Универзална Тркала : Анти-Лизга & Носат-Отпорни, Возен Кочница Тркала за Движење & Запирање Слободно. ◇▷▶Убавина Алатка за Складирање : 3 Ниво Количка Обезбедува Пространа Простор за да Можете да зачувате Работите, Кои ги Исполнуваат Вашите Различни Потреби. ◇▷▶Трајни Железо & Дрво : Висок Квалитет на Дрво и Железо, Здрав & Трајни, Не е Лесно да Се Деформирани, а Тоа е Засилен со Guardrails. ◇▷▶Производ Преглед▽▼▶●Овој Возен Додаток Количка е Идеално Решение за козметички Салони, Тетоважа Продавници, Ноктите Техничари, Пет Groomers, и Другите Кои им е Потребна инвалидска Количка Која Обезбедува Многу Прегради за Чување на Алатки и Опрема.▽▼▶●Производ Параметри▽▼▶●Име на Производ : Салон за Убавина Количка▽▼▶●Материјал : Метал+Дрво▽▼▶●Боја : Дрво Боја , Злато▽▼▶●Max Оптоварување : 100 Kg(1 Kg2.2 Lb)▽▼▶●Димензија : 50×35×83 Cm(1 Cm0.39 Inch)▽▼▶●Пакет Големина : 79×37×13 Cm(1 Cm0.39 Inch)▽▼▶●Детали за Производот▽▼▶●Идеален за да ги Чувате во Кујна, Спална соба, Перење Соба и Сл.▽▼▶●Зголемената Ограда Ефикасно Спречување Убавина & се Фризерски Алатки од Тркалање Надолу.▽▼▶●Универзална Воланот и да се Справи со Дизајн го Прават Тоа Лесно се Движат Насекаде и да Престане Stably во БилоВреме.▽▼▶●Пакет▽▼▶●Убавина Количка×1▽▼▶●Белешки▽▼▶●Времето За Испорака е 9-15 Работни Дена, и се Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.▽▼▶●Поради Рачни Мерења на локации, Може да Биде Грешка на 1-3 Cm.▽▼▶●Светлина на Фотографијата и Различни Екранот Може да Предизвика Боја на Објекти во Фото да Бидат Различни од Оние вистинските.

Главните карактеристики

Избор на клиент