.

.

Geekria UltraShell Случај на Големи Деловни Над-Слушалки на Уво, Замена на Заштитни Тешко Школка Патување Носи Торба со Кабел за Складирање, Компатибилен со Panasonic RP-DH1200, ATH-M50X

Geekria UltraShell Случај на Големи Деловни Над-Слушалки на Уво, Замена на Заштитни Тешко Школка Патување Носи

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Максимална компатибилни слушалки димензии (случај внатре) : 9.64 x 8.66 x 5.11 инчи (24.5 x 22 x 13 cm).Конструиран ултра-тешко школка со Внатрешен Сунѓерот Форма, ги штити против капки, влијанија или дави.Внатрешната мрежа џеб погодно продавници кабли, полначи, ЗАСИЛУВАЧ, earpads, адаптери, íPod и други додатоци.Компатибилен со Аудио-Техника ATHT400, ATHM70 X, ATHM60 X, ATHM50 X, Onkyo H900 M, ESHF300, Panasonic Техника про, RPDJ600, RPDH1200, Пионер HDJ2000mk2s, HDJ2000, HDJ1500s, HDJ1500n, Ролан RHA30, RH300 V, RH300, Sony PS4 Gold, MDRDS6000, MDRCD2000, MDRCD180 случај.Ако случајот не одговара или не во рок од една година, Geekria ќе го замени или наплата.Без прашања праша.

Главните карактеристики

Избор на клиент