.

.

Салон Количка Стојат,Убавина Возен Количка Количка,Професионални Убавина Возен Количка Салон Опрема ABS Салон Количка Фризерски Комунални Складирање Количка со Ро

Салон Количка Стојат,Убавина Возен Количка Количка,Професионални Убавина Возен Количка Салон Опрема ABS Салон

DEN 7385.04

Пристапност
Во достапна форма

★ Широк спектар на апликации : Мултифункционален колички имаат широк опсег на употреба.Погоден за сите видови на средини, од дома, во канцеларија, на салон за убавина и друг канцелариски материјал, документи, козметика, toiletries, фризерски материјали, дребулии, итн. ★ Издржлив Материјал : Високо-квалитетна ABS материјал се користи, која има силна компресија отпор.Големина на : 48.2*38.5* 75.8 см (18.9x15.1x29.8 инчен), едноставни и стилски дизајн, траен и еколошки.Силна стабилност и носивоста, не е лесно да се деформира.Голем капацитет, што е доволно да се одржи вашите тешки убавина машина. ★ Ергономски Рачка : Одлично врвот работа површина, може да се чуваат контејнерите и други предмети во салонот.На горниот панел има ергономски рачка за лесно контрола на количка. ★ Универзална Молчи Тркала : 360° на ротација, никаква бучава, не се лизга дизајн, секогаш стабилни.Дизајнот на тркала, е многу тивок и не ќе се создаде досадни триење со подот.Опремени со тивок нога кочница, мазна помогнам и да се повлече, лесно да се носат. ★ Погодни за Складирање : Не е монтажни фах на страната на мобилен количка, која е многу погодна за чување убавина течни, погоден и лесен за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент