.

.

(9) Вакуум Хартиени Кеси За Замена На Дел За Bissell Се Вклопува Digi Про 6900 Модели # 841

(9) Вакуум Хартиени Кеси За Замена На Дел За Bissell Се Вклопува Digi Про 6900 Модели 841

DEN 2049.60

Пристапност
Во достапна форма

Дел No # 841. Се Вклопуваат Во Модели # Одговара Bissell Digipro Канистер, Модел 6900. Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум безбедно и во работна состојба цело време. 100% задоволство гаранција со купувањето.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Купувачот е одговорен за враќање превозот.

Главните карактеристики

Избор на клиент