.

.

КООРДИНАТОР Бебе Бања Играчка Туш Вода се Игра Предучилишна Бања Вода Играчки Години

КООРДИНАТОР Бебе Бања Играчка Туш Вода се Игра Предучилишна Бања Вода Играчки Години

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Забава бања играчки е изработен од пластика, кога се прелива вода во играчки, водата ќе близина на штекер и дискови на ветерници да ги ротира, која ќе го направи на децата сакаат да се тушираат.Ова бебе бања играчки може да се развие детска моторни вештини и рака-око координација способност.Оваа детска бања играчки сет содржи 1x водопад станица играчка, 1x протекување првенство.совршен подарок играчка за бебиња деца во роденден, на Божиќ или на било кој друг фестивал подарок.Лесно да се инсталира, вшмукување чаша може да се држиме кон било рамна и мазна површина.Рабовите се мазни и, не треба батерии ,компактни димензии и лесни за деца да се справи.Оваа када играчка е погодна за деца 1 2 3 годишни момчиња и девојчиња.Опис : Забава бања играчки е изработен од пластика, кога се прелива вода во играчки, водата ќе близина на штекер и дискови на ветерници да ги ротира, која ќе го направи на децата сакаат да се тушираат. - Ова бебе бања играчки може да се развие детска моторни вештини и рака-око координација способност. - Рабовите се мазни и, не треба батерии ,компактни димензии и лесни за деца да се справи.Оваа када играчка е погодна за деца 1 2 3 годишни момчиња и девојчиња. - Лесен за инсталирање, вшмукување чаша може да се држиме кон било рамна и мазна површина. - Оваа детска бања играчки сет содржи 1x водопад станица играчка, 1x протекување првенство.совршен подарок играчка за бебиња деца во роденден, на Божиќ или на било кој друг фестивал подарок.Големина на Табела : Големина : прибл.14x27.5cm / 5.51x10.82 inch Package Вклучува : 1 го Поставите Бебето Бања Toys Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент