.

.

ЗАНАТСКИ V20 Reciprocating Видов, Cordless, Алатка Само со Reciprocating Видов Ножеви, 11-Парче (CMCS300B & 2058838)

ЗАНАТСКИ V20 Reciprocating Видов, Cordless, Алатка Само со Reciprocating Видов Ножеви, 11-Парче (CMCS300B &

DEN 2375.52

Пристапност
Во достапна форма

Дел од V20 cordless систем.Високи перформанси мотор со 1inches Удар должина за брзината на завршување на апликации.Со гордост се направени во САД со глобалната Материјали во Shelbyville, кентаки.Bi-метална конструкција за долг живот, а и додаде издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент