.

.

Не се Лизга Здрав Трајни Нерѓосувачки Челик Лажичка, Малку Пуканки Лажичка, со Големи Пред Лажичка Главата Удобно за Пуканки Машина Чипови И Пуканки(Двојна рачка)

Не се Лизга Здрав Трајни Нерѓосувачки Челик Лажичка, Малку Пуканки Лажичка, со Големи Пред Лажичка Главата Удобно

DEN 544.56

Пристапност
Во достапна форма

Не се лизга се справи со тоа го прави полесно да се сфати, и на пластични материјали е пренослив за удобен зафат.Големите пред лажичка главата е дизајниран за лесно расчистување на храна како чипс и пуканки.Лесен за употреба, тоа може брзо да се соберат помфрит или пуканки во торба, погоден за ресторан употреба.Направени на здрав и нерѓосувачки челик материјал, може да се чисти со машина за миење садови.Малиот заден лажичка устата се користи за пакување, што го прави пополнување помфрит повеќе погодно.Функција : 1. Големите пред лажичка главата е дизајниран за лесно расчистување на храна како чипс и пуканки.2. Малиот заден лажичка устата се користи за пакување, што го прави пополнување помфрит повеќе погодно.3. Лесен за употреба, тоа може брзо да се соберат помфрит или пуканки во торба, погоден за ресторан употреба.4. Направени на здрав и нерѓосувачки челик материјал, може да се чисти со машина за миење садови.5. Не се лизга се справи со тоа го прави полесно да се сфати, и на пластични материјали е пренослив за удобен зафат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Чипови Scoop Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Handle : Една Рачка, Двојно се Справи со (изборен)се Справи со Должина : Околу. 9.5 cm / 3.7 in Product Големина : Прибл. 19.6 x 22.7 x 8.7 cm / 7.7 x 8.9 x 3.4 in Weight : Прибл. 267g 316g / 9.4 оз 11.1 оз Пакет Листа : 1 x Чипови Scoop Note : 1. Ве молиме овозможи 0 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент